Новини

Михайличенко: Солю чогось не вистачає і сьогодні це було видно

фото ФК Динамо

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко у коментарі офіційному сайту клубу оцінив результат та гру команди і окремих футболістів у матчі з Динамо Брест (3:0).

— Сьогодні Йосип Пиварич на позиції крайнього півзахисника продемонстрував свій бомбардирський талант, що думаєте про його забиті м’ячі?

— Відразу сказати важко, потрібно переглянути ці моменти. Помітив, що в епізоді з другим забитим м’ячем він здорово відкрився між лініями, отримав хорошу передачу з глибини поля, суперники його втратили, і Йосип подвоїв рахунок. Третій м’яч також був забитий після добре розіграної комбінації. У цій контрольній грі ми перевіряли свій стан, рух, швидкості. В цьому відношенні все йде за планом. Динамо Брест пізніше за нас почало підготовку, тож потрібно нормально сприймати нашу перемогу. У нас залишилася ще одна гра завтра, після чого повертаємося до Києва.

— На півзахисників покладається особлива місія?

— Вона покладається на усю команду. Не важливо, хто забиває — ви бачите, що на цих зборах у нас забитими м’ячами відзначаються абсолютно різні футболісти, немає одного яскраво вираженого бомбардира. І це добре, адже усі гравці беруть участь як в обороні, так і в атаці. Чим більше різноманітності буде у наших діях, тим складніше буде суперникам нам протистояти.

— Прокоментуйте, будь ласка, гру нападників — Каргбо і Соля.

— Ібра, якщо можна так сказати, ще придивляється. Це була перша гра, коли ми змогли його використовувати на цій позиції. Припускаємо, що тут він буде грати і надалі, але раніше ситуація диктувала умови, коли йому потрібно було зіграти з краю. На фланзі йому вже доводилося діяти, і ми про це знали. Йому ще необхідно звикнути до партнерів, роботи і вимог. Видно, що Ібра дуже старається, сьогодні у нього було кілька хороших моментів, в яких він добре відкривався і вдало чіплявся за м’яч. В цілому, думаю, він на правильному шляху.

Що стосується Франа Соля, йому чогось трохи не вистачає, і це було видно сьогодні, коли у нього було кілька моментів, в яких він сам міг забити. Але він також працює, старається, і бере активну участь в командній грі. Чекаємо від нього теж результативності.

Популярные материалы

To Top