Новини

Михайличенко: ми досягли результату, показали хороший рух і отримали хороше навантаження

Олексій Михайличенко, фото ФК Динамо

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко у коментарі офіційному сайту клубу оцінив гру команди у переможному спарингу з Вардаром (4:0), а також висловився стосовно незвичних позицій і функцій деяких футболістів.

— Це була дуже важлива гра, як і будь-яка на зборах, оскільки крім того, що ми отримали фізичне навантаження, нам ще й дістався хороший спаринг-партнер. Ми показали хороший рух, досягли результату, хоча він і не є наразі головним. Вдало завершився ще один робочий день.

— Чи виправдала ваші очікування зв’язка Вівчаренко — Піварич на лівому фланзі?

— Піварич — досвідчений футболіст, який раніше грав на цій позиції і вміє там діяти. Згадана вами зв’язка сьогодні зіграла досить добре, незважаючи на те, що в такій комбінації хлопці перебували вперше. Радий за Костю, за його дебют, він зіграв надійно, швидко. Вважаю, він може і повинен прогресувати.

— У першому таймі Буяльський діяв, як правий півзахисник зі зміщенням у центр, і став автором першого забитого м’яча. Вам сподобалася його гра?

— Ми не тільки від Віталія, а й від усієї середньої лінії вимагаємо виконання великого обсягу роботи, гарного руху, змін позицій, тож нічого дивного в цьому немає. Хлопці забили хороші м’ячі.

— Кадірі в цьому матчі діяв, як півзахисник, хоча раніше грав на позиції центрального захисника. Ви спеціально розвиваєте у гравців універсалізм?

— Це його дві позиції, конкретно сьогодні ми хотіли подивитися, як він виглядає в середині поля. Ми міняємо не тільки зв’язки, групи, але й хочемо, щоб усі футболісти добре один одного розуміли і взаємодіяли.

— Чи будуть Нещерет, Вівчаренко і Забарний надалі задіяні в Динамо U-19 під час матчів Юнацької Ліги УЄФА?

— У нас буде розмова з їхнім тренером Ігорем Костюком щодо цього, але я думаю, що так. Матч із загребським «Динамо» дуже важливий для клубу і для команди, тому вони гратимуть 12-го лютого за юнацький склад.

Популярные материалы

To Top