Новини

Суркіс — про зміни у календарі УПЛ: «Це не робиться у вигляді, запропонованому УАФ та УПЛ»

Ігор Суркіс, фото ФК Динамо

Президент Динамо Ігор Суркіс незадоволений ініціативами УАФ та Прем’єр-ліги щодо змін у календарі з метою завершити сезон раніше заради підготовки збіорной України до матчів на Євро-2020.

У проекті змін передбачено зміщення дат турів сезону УПЛ, а також можливе скасування плей-оф за місця у Лізі Європи.

Sport Arena й взагалі повідомила, що клуби Прем’єр-ліги нібито вже погодили зміни до календарю, але матчі за місця у ЛЄ будуть проведені. Чемпіонат має завершитись 16 травня.

«Перш за все, це не робиться у такому вигляді, як нам було запропоновано Асоціацією футболу та Прем’єр-лігою. Я вважаю, що професійним був би підхід, коли головний тренер збірної зібрав би своїх колег — головних тренерів клубів — і обговорив би з ними це питання», — цитує Суркіса офіційний сайт Динамо.

«Моя позиція з цього приводу однозначна: не можна змінювати правила гри впродовж чемпіонату! Те, що зараз ініціюється УАФ і УПЛ, це методи наперсточників. Нічим іншим пояснити подібні підходи та методи неможливо.

«А якщо Шахтар дійде до фіналу Ліги Європи, то що тоді робити? Від виступів Шахтаря зараз залежить з яким коефіцієнтом Україна увійде в єврокубковий сезон влітку — і як із цим бути? Як їм змінювати свій розклад?»

«Футбольний клуб Динамо завжди поважав і цінував інтереси національної збірної України. Ми готові йти назустріч тренерському штабу, готові відпустити в розташування збірної гравців раніше, якщо останні тури для нас вже нічого не вирішуватимуть».

«Однак при цьому ми категорично проти подібних підходів і методів. Регламенту потрібно неухильно дотримуватися!«.

Популярные материалы

To Top