Новини

Трансфер Самбрано: тож до США чи до Південної Америки?

Карлос Самбрано, фото peru21.pe
Карлос Самбрано, фото peru21.pe

Нові чутки про новий клуб захисника Карлоса Самбрано ширяться ледь не щодня. Але поки не схоже, що його наступна команда вже визначена.

Так, за два останні дні перуанця встигли остаточно відправити до МЛС та ще запропонувати до Боки Жуніорс.

Вчора журналісти повідомили, що у Лос-Анджелес Гелаксі Карлос отримуватиме 2 мільйони доларів на рік. Це нібито найкраща пропозиція, яку отримував футболіст під час пошуків нового клубу.

Проте вже сьогодні Elcomercio.com розповів, що головний тренер збірної Перу Рікардо Гарека порадив Бока Жуніорс підписати центрбека, який, попри відсутність ігрової практики у Динамо, стабільно грав за збірну, включно з виступами на Копа Америка минулого року, на якій перуанці дійшли до фіналу.

Раніше журналісти не менш впевнено говорили про готовність Самбрано йти на зниження зарплатні заради переходу до Альянси Ліма. Доволі давно було відомо і про зацікавленість у гравцеві двох франших МЛС — окрім Гелаксі мова йшла Сіетл Саундерс.

Схоже, що вся ця активна інформаційна кампанія, перш за все, підтримується агентами футболіста у сподіваннях отримати максимально вигідний контракт у будь-якому зацікавленому клубі. Але напевно Самбрано не гратиме у Європі найближчим часом.

Карлос все ще залишається формально гравцем Динамо, але не має жодних шансів тут грати. Всі сторони зацікавлені у завершенні цього помилкового співробітництва.

Популярные материалы

To Top