Новини

Динамо очікує дискваліфікації для Бєсєдіна та планує награвати Русина

Назарій Русин, фото ФК Зоря

Динамо розраховує на Назарія Русина у якості основного форварда на другу частину сезону через дискваліфікацію Артема Бєсєдіна.

За інформацією FC Dynamo Nation, клуб очікує на поки невизначений термін відсторонення Артема від футболу і не сподівається, що нападнику вдастся уникнути покарання.

Через це ще у грудні було вирішено викликати Русина назад із Зорі до клубу. Власне, головний тренер Олексій Михайличенко підтверджує цю тезу заявою про Назарія як основного форварда та переглядом можливостей Ібрагіма Каргбо, можливість якого грати в офіційних матчах поки непідтверджена.

«Ми продублювали кожну позицію, хоча при цьому є певні нюанси з травмованими – зокрема, той же Попов, сподіваємося, за кілька днів має повернутися до загальної групи. Також запросили молодих хлопців, які можуть скласти конкуренцію, і повернули з оренди Русина – сподіваємося, він зможе стати основним нападником», — цитує Михайличенка офіційний сайт Динамо.

«Крім того, будемо переглядати Каргбо, якого запросили минулого року, але він не мав права грати за нас, – тому беремо його на збір та покладаємо на нього надії. Сподіваємося, що в нас на кожній позиції буде гідна конкуренція, яка дозволить нам грати краще».

У грудні стало відомо, що Динамо отримало листа від УЄФА щодо порушення Бєсєдіним антидопінгових правил, через що він отримав попереднє відсторонення на 30 днів. Тоді ж кияни одразу відкликали із Зорі Назарія Русина, який ще за Олександра Хацкевича був не потрібен тренерському штабу.

Окрім Русина та Бєсєдіна, у команді ще є Фран Соль та Жерсон Родрігеш. Але Динамо на них не розраховує. Для Жерсона агенти та клуб вже шукають нову команду, попри проходження медогляду та ймовірний виліт зі складом на збори до Туреччини.

Популярные материалы

To Top