Новини

Агент Беніто спростував чутки про можливість трансферу до Галатасараю

Агент півзахисника Беніто Дмитро Селюк відкинув можливість підписання нігерійцем контракту із Галатасараєм, оскільки у гравця вже є угода з Динамо.

Сьогодні турецькі ЗМІ повідомили про зацікавленість стамбульського клубу у трансфері Беніто, навіть запевняли, що хавбек незабаром прилетить до Стамбулу для перемовин.

Селюк у коментарі Sport24.ru не спростував факт інтересу Галатасараю до свого клієнта, але запевнив, що зараз вже неможливо, щоб Беніто не став гравцем Динамо.

«Беніто вже підписав контракт з Динамо. Зараз будь-який клуб, який зацікевлений у ньому, має звернутись до Динамо. Включно і з Галатасараєм».

«Галатасарай хоче закидати грошима, але ми не продаємося. Галатасарай й інші клуби зараз не можуть вести перемовин з Беніто, бо в нього контракт з Динамо. І у випадку ведення таких перемовин Галатасарай виключать із єврокубків та оштрафують на величезну суму, якшо вони намагатимуться вплинути на Беніто різними способами».

Минулого тижня Динамо повідомило про погодження контракту з Беніто, а підписання має статись лише після проходження футболістом медогляду 10 січня.

Популярные материалы

To Top