Новини

Кадар: «Чи залишусь в Динамо? У мене контракт на 3,5 роки. Подивимось»

Захисник Динамо Тамаш Кадар у інтерв’ю сайту Nemzetisport.hu оцінив сезон як у складі збірної Угорщини, так за київську команду. А також не дав чіткого навіть натяку, чи піде він з Динамо найближчим часом.

Нещодавно угорські ЗМІ повідоміли про зацікавленість у підписанні Тамаша Фехевару. А наш сайт ще у грудні повідомляв про бажання Динамо позбавитись Кадара та ще кількох неефективних легіонерів.

«Це абсолютно звичайний сезон. Бувають як вдалі, так і невдалі матчі. Звісно, що гра проти хорватів була ненайкращою, бо я там багато помилявся. У Києві я зазнав пошкодження, лікувався місяць замість 10 днів. Але одразу після відновлення одразу повернув місце у старті».

«Ми починаємо готуватись 10 січня. Раніше щороку літали на Мальорку, до Іспанії. Але зараз, схоже, у клубу закінчуються гроші, тому ми вирушимо до Анкари. До Туреччини літав на збори ще з Лєхом».

«Не читаю новини, але про критику стосовно себе знаю. Я — професійний футболіст і маю приймати її. Але якби я був жахливим гравцем, то не зіграв би і 50 матчів за Динамо, не кажучи вже про 100.

«Чи залишусь у клубі? У мене контракт на 3,5 роки. Далі подивимось, що станеться».

Популярные материалы

To Top