Новини

Динамо цікавиться словенським форвардом Шпораром

Андраш Шпорар, Getty Images

FC Dynamo Nation стало відомо, що Динамо збирає інформацію щодо форварда Андраша Шпорара, який грає у Словані із Братислави.

Сьогодні шотландське видання Daily Record повідомило, що кияни приготували пропозицію у 4 мільйони євро для придбанная нападника, яким також цікавиться Селтік. Проте, за нашою інформацією, більше шансів підписати гравця саме у клубу із Глазго, оскільки вони вже ведуть предметні перемовини зі Слованом.

На рахунку 25-річного футболіста 20 голів у 26 матчах за Слован у всих турнірах цього сезону.

Напередодні ЗМІ писали і про зацікавленість Динамо у нападнику Мірко Марічу із Осієка, який забив 14 голів у 19 матчах чемпіонату Хорватії та лідирує у списку бомбардирів турніру.

Кияни дійсно шукають нападника і клуб зараз збирає інформацію щодо кількох гравців. Проте конкретних перемовин щодо придбання з жодним клубом немає, бо Динамо хоче спочатку продати когось зі складу, а лише потім витрачати гроші на нових гравців.

Ситуація з нападниками у киян зараз складна. Клуб бажає позбавитись Франа Соля та Жерсона Родрігеша, бо вони невиправдали сподівань. У команді може залишитись два форварди — Артем Бєсєдін та Назарій Русин, якого кияни повернули дотерміново із Зорі. Проте його доля Артема Бєсєдіна також невідома через повідомлення УЄФА про порушення ним антидопінгових правил.

Популярные материалы

To Top