Новини

Балакін ігнорує намагання поліції зв’язатись з ним щодо матчу Шахтар — Динамо

фото ФК Шахтар

Арбітр Микола Балакін, який працював у полі під час матчу Шахтар — Динамо у 14-му турі УПЛ, уникає спілкування з представниками поліції стосовно інциденту з проявами расизму вболівальниками Динамо.

FC Dynamo Nation відомо, що слідчі хочуть поспілкуватись з рефері та взяти в нього свідчення стосовно епізоду у тому матчі, коли він зупинив гру через невдоволення капітана Шахтаря Тайсона поведінкою фан-сектору киян, з якого було чутно імітування звуків мавп. Тоді Балакін припинив матч і завів команди у підтрибунне приміщення, а вже за кілька хвилин гравці повернулись на поле і арбітр вилучив Тайсона за показаний середній палець у бік фан-сектору Динамо.

Наступного дня після матчу управління Національної поліції у Харкові повідомило про відкриття кримінального провадження щодо поведінки вболівальників Динамо.

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ, керуючись саме рапортом Балакіна, покарав Динамо проведенням одного матчу УПЛ без глядачів та штрафом у 500 тисяч гривень, а також дискваліфікував Тайсона на один матч. Кияни вже оскаржили рішення КДК, а тому матч без глядачів, у випадку підтвердження покарання, буде зіграний вже наступного року.

Цікаво, що ультрас Динамо після тієї зустрічі швидко влаштували флешмоб «Врятуймо плямистих сов». Саме участю у цій акції фанати і пояснювали звуки, що лунали з фан-сектору. Це нібито було імітування звуків сов, а не мавп.

Популярные материалы

To Top