Новини

Миколенко уник пошкодження стегна у матчі з Олімпіком

Захисник Динамо Віталій Миколенко уник травми стегна у матчі 16-го туру УПЛ проти Олімпіку.

Спочатку була підозра на типове пошкодження задньої поверхні стегна, бо гравець тримався саме за це місце правої ноги й був замінений у першому таймі на Томаша Кенджеру.

Але лікар Леонід Миронов у коментарі офіційному сайту розповів, що у Віталія був діагностований м’язовий спазм і його повернення до тренувань має відбутись у найближчі дні.

«У результаті МРТ дослідження в області скарг гравця жодних пошкоджень м’язових або сухожильно-зв’язкових структур виявлено не було. Було зроблено висновок, що больові відчуття були викликані різким спазмом м’язів сідничної області, причиною якого стало короткочасне защемлення нерва».

«Ми добре знаємо, як це подолати, оскільки у Віталія вже був такий випадок. Він зараз проходить інтенсивну реабілітацію. З ним працюють масажисти, він проходить фізіотерапевтичне лікування, специфічне протизапальне лікування, спрямоване на зняття м’язового спазму. Також із ним працюватиме один із найдосвідченіших остеопатів у Києві, який має величезний досвід лікування подібних випадків».

«Простіше кажучи, жодних пошкоджень не виявлено, у Миколенка м’язовий спазм, який викликав короткочасне защемлення нерва. Можливо, уже за день-два Віталік повернеться до тренувань, спершу з тренером із фізпідготовки, а потім і до загальної групи».

Наступний матч Динамо зіграє вдома проти Зорі у 17-му турі УПЛ (8 грудня).

Популярные материалы

To Top