Новини

Суркіс: є певні намітки на зимове трансферне вікно

Ігор Суркіс, фото ФК Динамо

Президент Динамо Ігор Суркіс у коментарі офіційному сайту клубу оцінив перемогу команди над Олімпіком (3:1), а також висловився щодо рівня гри центрбеків Артема Шабанова та Тамаша Кадара і планів на зимове трансферне вікно.

— Важка була гра. Як ви оцінюєте матч?

— Так, матч дійсно був важким. Олімпік — організована команда. Ми знаємо Вісенте Гомеса, працювали з ним довго. Це тренер, який знає, що він хоче. Я розумів, що після важкого поєдинку з Мальме ця гра буде важкою для нас.

Коли у команди є перевага, то треба забивати. Треба свою перевагу втілювати в голи. В Олімпіка до перерви був один момент і вони забили, у другому таймі ще один шанс. Динамо ж створило 7-8 гольових моментів.

— Динамо ставить завдання перемогти в чемпіонаті України і Кубку країни. Пара захисників Шабанов — Кадар — це гравці, які відповідають рівню цих завдань?

— Оцінювати рівень футболістів насамперед повинен тренерський штаб. Саме тренерський штаб ставить мені завдання щодо посилення певних позицій. Ми ж не можемо просто купувати гравців для кількості. У нас на цю позицію є Попов, який буде в загальній групі з понеділка, а також є Бурда, який, ми сподіваємося, відновиться після травми.

Ось буде вже 4 центральні захисники. А солити ми їх не збираємося. Мало того, Михайличенко розраховує на молодого захисника Сироту, який їздив із командою до Мальме. Тренерський штаб бачить у ньому величезний потенціал і можливості стати гравцем першої команди.

Якщо ми будемо брати гравців, то лише тих, хто вже сильніший за наявних. А помиляються всі. Той же Рамос учора в матчі Реала забив гол, а потім помилився і його команда пропустила. Немає гравців, які не помиляються. Це неправильний підхід, коли після кожної помилки ми будемо обговорювати рівень гравця.

— Чи буде взимку посилення команди на трансферному ринку? Якщо так, то які позиції будуть посилені?

— З цього питання ми зустрінемося з головним тренером, обговоримо ситуацію. Є певні намітки, але повторюся ще раз, мова буде йти саме про посилення команди, а не придбання нових футболістів заради кількості.

— Як ви оцінюєте жеребкування Євро-2020 для збірної України?

— Ми не будемо там хлопчиками для биття. Зважаючи на гру і результати збірної України, їй до снаги вийти з групи. Інше питання — з якого місця. Українській команді до снаги боротися навіть із тими ж голландцями.

— Щодо матчу з Мальме…

— У мене немає пояснень того, що сталося. У першому таймі ми грали гідно, навіть пропустивши гол. А те, що сталося після перерви… Мені б дуже сподобався такий матч, якби в ньому не брала участь команда Динамо.

Популярные материалы

To Top