Новини

Михайличенко: було створено багато цікавих моментів, лише підводить реалізація

dynamo.kiev.ua

Головний тренер Динамо Олексія Михайличенко залишився задоволеним грою команди у матчі з Олімпіком (3:1), про що й розповів на прес-конференції після поєдинку.

Але він також висловив невдоволення тим, що не було можливості перенести матч на понеділок. Можливо, клуб просив про це УПЛ.

— Сьогодні ми здобули дуже важливі три очки у непростій грі. Без інтриги не обійшлося. Маючи повну ігрову перевагу, ми допустили помилку в обороні, яка призвела до пропущеного м’яча. Тому напруга у матчі повернулася та трималася досить довго. Ми створювали моменти, проте довго не могли забити. У принципі, грою команди я цілком задоволений. Було створено багато цікавих моментів, передумов для хорошого завершення атак. Лише підводить реалізація. На мою думку, рахунок за грою.

— Чи є інформація щодо ушкодження Віталія Миколенка? Та чи вплинула його вимушена заміна на ваш початковий план на гру?

— Звісно, план на гру змінився. Караваєв вже грав на трохи незвичній для себе позиції, це внесло корективи до нашої гри. Зараз велике навантаження на футболістів, вони грають на непростих полях. У нас було всього два дні на підготовку після матчу в Мальме. Адже ми могли зіграти у понеділок, як це робиться у інших країнах — Німеччині, Туреччині, Португалії.

І Олександрія, яка також грала в Лізі Європи, і ми могли підготуватися краще. Один день — дуже важливий у підготовці до таких ігор. Багато футболістів отримують ушкодження, як це сталося з Миколенком, через перенавантаження.

Проте нам у понеділок грати не можна, тому що УАФ запланувала підведення підсумків року. Хоча грати ще два тури в чемпіонаті та один — у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

Потрібно думати про футбол і робити хоча б приблизно хороші та рівні умови, щоб команди, які представляють нашу країну на європейській арені, не жертвували чемпіонатом України.

— Незважаючи на емоційно та фізично виснажливий матч у Мальме, ви сьогодні застосували мінімальну ротацію…

— У нас на полі сьогодні з’явилися чотири нових гравці — майже півкоманди. Після важких ігор, коли у тебе лише два дні на підготовку, потрібно шукати варіанти, щоб підтримувати гру на рівні, якого нам хотілося б. Караваєв, Кендзера та Миколенко — це три футболісти, яких ми вважаємо основними лінійними крайніми захисниками. Де Пена, Шапаренко конкурують із Буяльським і Шепелєвим. Тому, думаю, в плані складу все було логічно.

Популярные материалы

To Top