Отчеты

Динамо вирвало перемогу у матчі з Олімпіком

фото ФК Динамо

Динамо змогло перемогти Олімпік у матчі 16-го туру УПЛ, забивши два вирішальних м’ячі, коли суперник залишився у меншості.

Кияни виглядали слабко зі старту гри. Час від часу команда Олексія Михайличенка демонструвала швидкість, але біганина частіше за все ні до чого не призводила, бо завершувалася неточними передачами/прострілами, або втратою м’яча.

Олімпік суттєво не загрожував воротам Дениса Бойко більшу частину першого тайму, але Динамо не могло похизуватись великою кількістю моментів біля чужих воріт.

Власне, забиті голи стали єдиними справжніми моментами для обох команд до перерви. Артем Бесєдін вчасно ліг під м’яч та забив після помилки на виході Германа Пенькова, а Шахаб запресингував Артема Шабанова до втрати м’яча і далі вже спокійно зрівняв рахунок.

У другому таймі Олімпік заграв активніше. Оборона Динамо нагадала, чому у Швеції пропустила чотири голи. І у першій частині другого тайму кияни могли пропустити принаймні один гол, але номінальним гостям пощастило.

Динамо виглядало с кожною хвилиною все повільніше і за тої гри, що складалася нічия 1:1 була б дуже хорошим результатом. Але ситуацію змінило вилучення Андрія Кравчука у Олімпіка за грубий фол проти Олександра Караваєва.

Зрешотю, Динамо вдалося максимально скористатися чисельною перевагою, дотиснувши захист Олімпіку і забивши два голи. Складна і, мабуть, не цілком заслужена перемога. Хоча, з іншої сторони, Олімпік свої шанси змарнував і теж винний у цьому сам.

Серія з 5 матчів без поразок після приходу до Олімпіку Вісенте Гомеса завершена.

Олімпік — Динамо 1:3
Голи: Шахаб, 38 — Бєсєдін, 37, 79, Де Пена, 87

Олімпік: Пеньков — Ксьонз (Ченеду, 86), Гришко Лук’янчук, Снурніцин (Трубочкін, 80) — Цимбалюк, Кравчук — Політило, Балашов, Тейшейра (Імері, 65) — Шахаб

Вилучення: Кравчук (червона картка, 73)

Динамо: Бойко — Караваєв, Шабанов, Кадар, Миколенко (Кенджера, 28) — Сидорчук — Циганков, Шапаренко (Шепєлєв 74), Буяльський (Гармаш, 88), Де Пена — Бєсєдін