Отчеты

Динамо у доданий час програло Мальме у матчі з сімома голами

фото ФК Динамо

Динамо програло Мальме у 5-му турі Ліги Європи у драматичній зустрічі у Швеції.

Драма для киян стартувала вже на другій хвилині, коли Мальме швидко забив перший м’яч. Центр захисту не зміг притомно зіграти на стандарті. Власне, хорошої гри від захисту Динамо не було всю зустріч.

Після пропущенного м’ячу Динамо прокинулось, змінило курс гри на свою користь і захист господарів одразу ж втрачав гравців, не встигав за суперниками. У першому таймі, особливо після відтинку за рахунку 0:1, команда Михайличенка могла забити мінімум двічі, але реалізація звично дуже слабка.

Проте Віталій Миколенко зрівняв рахунку, влучно зігравши на добиванні післі стандарту.

У той час здавалось, що матч завершиться розгромною перемогою киян, бо перевага була очевидною. Але зрівнявши рахунок запал Динамо в атаці згас. Проте, ближче до кінця першого тайму Віталій Буяльський відмінним пасом вивів Циганкова на зустріч з голкіпером Мальме і лідер киян не схибив.

А після перерви команди абсолютно були на себе не схожі. Мальме одразу заграв агресивніше і активніше, а Динамо повернулось до помилок у захисті. Шведам вдалось швидко, як і у першому таймі, забити і цього разу зрівняти рахунок.

Після другого пропущеного голу Динамо не надто змінило гру і продовжило помилятися, пропускаючи одну атаку за іншою. Логічним закінченням цього став гол Маркуса Розенберга.

Згодом додало гіркоти у життя Динамо вилучення Сергія Сидорчука за другу жовту картку. Але після цього кияни навпаки додали і зрештою зрівняли рахунок завдяки влучно підставленому коліну Бен’яміном Вербічем.

В останньому відтинку зустрічі здавалось, що забити вирішальний сьомий гол може будь-яка з команд, але час спливав і все ймовірнішою ставала нічия. Але на останній з доданих арбітром хвилин Маркус Розенберг опинився один у шикарній позиції перед воротами після подачі штрафного удару. Ветеран забив і поставив крапку у цій насиченій і драматичній зустрічі. Два різних Динамо і жахливий захист.

Мальме — Динамо 4:3
Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+6, Ракіп, 57 — Миколенко, 18, Циганков, 39, Вербіч, 77

Вилучення: Сидорчук, 65 (друга жовта)

Мальме: Далін — Ларссон (Молінс, 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен, 90+7) — Бачіру, Інносент (Ракіп, 46), Траустасон, Рієкс — Розенберг, Бергет

Динамо: Бущан — Кенджера, Шабанов, Кадар, Миколенко — Буяльський (Гармаш, 89), Сидорчук, Шепєлєв (Шапаренко, 71)  — Циганков, Бєсєдін, Вербіч (Караваєв, 82)