Новини

Михайличенко: потрібно не лише демонструвати свою гру, але й добиватися результату

dynamo.kiev.ua

Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко розповів про плани на матч з Мальме у Лізі Європи. Цитати з офіційного сайту клубу.

— Олексію Олександровичу, що вас турбує найбільше перед матчем із Мальме?

— Ми цілеспрямовано готувалися до гри. Важливо було уникнути травм і ушкоджень у гравців, щоб це не завадило реалізації наших планів на завтрашній матч.

— Якщо ви завтра переможете, чи можна говорити про гарантований вихід Динамо з групи?

— Що стосується результату, то я не хотів би казати про це, тому що ми приїхали грати та перемагати. У нашій групі жодна з команд не втратила шансів пробитися до європейської весни. Турнірна таблиця настільки щільна, що потрібно не лише демонструвати свою гру, але й добиватися результату.

— Чи розповідав Вадим Євтушенко, легенда шведського футболу, щось про гру Мальме?

— Навряд чи Вадим може щось глибше розказати про гру Мальме, адже він не вчора закінчив грати в Швеції, а поїхав звідти вже давно. Інформація про суперника була загальною та доступною для всіх.

— Ви кажете, що всі команди нашої групи мають шанси на прохід далі, однак зрозуміло, що Динамо достатньо перемогти у завтрашньому матчі, щоб забронювати собі місце у плей-офф. Чи плануєте ви випускати найкращих гравців?

— Ми намагаємося ставити найкращих гравців на кожну гру. Коли проводиться велика кількість матчів за короткий проміжок часу, то завжди є позиції, які можна підсилити, комусь із футболістів дати відпочити, а комусь — пограти. Хто краще виглядає та краще готовий, той і виходить на поле.

А що стосується турнірних позицій, то основне наше завдання — це вихід із групи. Попереду ще два матчі, тому, на мою думку, казати про фінальний розподіл місць ще зарано. Ми готуємося показати свою гру та досягти бажаного результату, а вже після цього будемо підбивати підсумки.

— Те, що наші клуби грають за іншою системою в чемпіонаті у порівнянні зі шведськими, — це плюс для нас?

— Думаю, що зараз, на груповому етапі Ліги Європи, великої різниці немає. У Мальме був товариський матч і гра на Кубок. Тому великої перерви перед матчем із нами у них не було.

— На вашу думку, чому за останні роки футбол у Швеції став на один рівень із хокеєм?

— Все почалося з Вадима Євтушенка. (Усміхається) Якщо чесно, мені важко сказати. Думаю, тут однаково люблять і футбол, і хокей. Краще на це питання відповість Вадим Євтушенко, тому що він тут пропагував футбол, на відміну від хокею.

Популярные материалы

To Top