Новини

Як Кривцов забив гол у ворота Динамо. Розбір моменту

фото ФК Шахтар

FC Dynamo Nation розбирає гол захисника Шахтаря Сергія Кривцова у ворота Динамо у центральному матчі 14-го туру УПЛ. М’яч центрбека став єдним у зустрічі і приніс Гірникам перемогу та збільшення відриву на першому місці в чемпіонаті від Зорі на 12 очок, а від Десни та Динамо — на 13.

Тете зміщується з правого флангу у центр, намагаючись підлаштуватися під удар з лівої…

…після удару бразильського вінгера Шахтаря м’яч рикошетом від ноги Шепелєва йде на кутовий

В момент подачі кутового розташування гравців Динамо є дещо дивним. Гра Миколенко проти Ісмаїлі схожа на персональну опіку, Караваєв уважно слідкує за Мораєсом, але гра усіх інших гравців Динамо схожа на неорганізовану зонну опіку, і це при тому, що кияни майже усім складом у штрафному або на підступах до нього. Поряд з Кривцовим знаходяться одразу три динамівці (Кенджера, Попов та Жерсон), проте ніхто з них не завадив центрбеку Шахтаря вибігти на позицію для удару…

…Попов та Жерсон чомусь вдвох грають проти Степаненко, Кенджера опікає Матвієнко, а Кривцов у цей часвиграє другий поверх у Шабанова (допомогти якому у цьому епізоді міг, та, мабуть, мав би Вербич, який також розміщувався у ближньому куті воротарського майданчика)

Як підсумок, Динамо не використовує кількісну перевагу у власному штрафному, а Бущан, нажаль, є безсилим…

Популярные материалы

To Top