Новини

Вербіч: «Динамо заслуговувало на перемогу, у нас було більше шансів»

Бен’ямін Вербіч, фото ФК Динамо

Вінгер Динамо Бен’ямін Вербіч, який забив єдиний гол киян у зустрічі з Копенгаґеном у матчі Ліги Європи, розповів про мрію зустрітись з колишньою командою у фіналі турніру, а також підкреслив, що Динамо більше заслуговувало перемоги.

«Сьогоднішній матч був для мене вдвічі емоційнішим, ніж гра у Києві. Я дуже добре знаю цей стадіон і маю багато спогадів, адже провів тут багато матчів у складі Копенгаґена. Але зараз я виступаю за іншу команду, тому мав забути про це та показати свою найкращу гру», — цитує Вербіча офіційний сайт Динамо.

«Я завжди поважав фанатів Копенгаґена, і вони завжди поважали мене. Мені було дуже приємно побачити банер на свою адресу. Можливо, колись ми знову побачимося. Можу сказати, що я був дуже радий повернутися сюди».

«Копенгаґен багато мені дав, і я дуже поважаю цю команду, тренерський штаб, фанатів. Тому я не святкував свій сьогоднішній гол. Складно було стримати емоції, але коли я побачив на стадіоні людей у моїх футболках, це нагадало, де я знаходжуся.

«Чи заслуговувало Динамо на перемогу сьогодні? Думаю, що так. У нас було більше шансів. Ми не задоволені одним здобутим очком, але й не засмучені.

«Сподіваюся, що Динамо пройде до плей-оф Ліги Європи з першого місця, а Копенгаґен — із другого. А якщо ми зустрінемося у фіналі — це буде мрією».

Популярные материалы

To Top