Новини

Сольбаккен: «Динамо має хорошу командну та індивідуальну гру»

Столе Сольбаккен, фото ФК Копенгаґен

Головний тренер Копенгаґену Столе Сольбаккен на прес-конференції перед матчем Ліги Європи з Динамо відзначив силу суперника і зазначив, що не може бути впевнений у перемозі вдома, не дивлячись на нічию у Києві два тижні тому.

Також тренер відзначив, що у четвер він не розраховує через травму на форварда Ндаме Н’Дойє.

«Це буде тяжкий та рівний матч, у якому кожна команда матиме вдалі періоди гри», — цитує тренера офіційний сайт Копенгаґену.

«Думаю, ситуація у групі вирішиться лише в останньому турі. Це ще залежить від матчу між Мальме та Лугано. Але результат тієї гри не матиме вплив на те, як ми плануємо боротись завтра».

«Звісно, ми гратимемо на перемогу, але не можна бути впевненими, що в нас це точно вийде, оскільки Динамо сильне як за рахунок командної гри, так і за рахунок якостей окремих гравців. Ми здобули хороший результат у першому матчі і це додає впевненості, але початкова позиція в тому, що Динамо є фаворитом групи».

«Важко сказати заздалегідь, чи буде нічия хорошим результатом. Звісно, може, але якщо буде багато нагод вирішити долю матчу, тоді нас нічия не влаштує».

«Н’Дойє точно не готовий на завтра, але ми сподіваємось на його готовність до недільного матчу. Після гри з Сеннерюске, коли ми змінили за рахунку 2:0, було точно зрозуміло, що до четверга він не відновиться. Добре, що наша атака з кожним матчем додає. Сотіріу та Сантос забивають багато, Бендтнер нарешті забив у Кубку».

Популярные материалы

To Top